pro developery pro developery


Jsme společnost, která se zabývá dodávkou a montáží dveří. Dodáváme a montujeme dveře vstupní, bezpečnostní, interiérové i speciální (ocelové, protipožární, protihlukové, atd.).
Často dodáváme dveře do bytových domů a do větších kancelářských či skladových objektů, máme proto s tímto typem zakázek bohaté zkušenosti. Můžeme nabídnout levné dveře pro standardní byty, ale také uspokojit náročného zákazníka individuálním přístupem v naší vzorkové prodejně a provádět takzvané ,,klientské změny", což zákazníky jistě potěší, výběr dražších dveří pak příznivě navýší Váš zisk ze zakázky.
Nabídku dveří máme obrovskou, zastupujeme několik předních českých a italských výrobců vnitřních, protipožárních, bezpečnostních či ocelových dveří: Sapeli, Dierre, Lualdi, Loprais, Bedex, FerreroLegno, Solodoor, HSE, Ferwall a další, ale protože v tomto oboru působíme dlouho a jsme oslovováni většinou výrobců, není problém dodat dveře za přijatelnou cenu téměř od jakéhokoliv výrobce. Jedná se jak o dveře standardních typů, které uspokojí přijatelnou cenou, tak dveře na vysoké designové úrovni nebo luxusní úrovni zpracování, či uspokojující vysoké technické či odolnostní požadavky. Ke dveřím dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou kliky, vložky do dveří, zárubně, dveřní zavírače, stavební pouzdra atd., i zde je možnost výběru obrovská. Na požádání lze zřídit vzorkovnu v místě stavby či blízkém okolí pro větší komfort zákazníků.
Pokud mate zájem, můžeme dovézt či zaslat katalogy, vzorky, materiály či podrobnější informace o referenčních stavbách.

Jan Sommer, jednatel společnosti

Přidáno: 16.4. 1999

Dvere.com - Antrea s. r. o. Prodejna: Velvarská 33, Praha 6, 160 00 Sídlo firmy: Na Břevnovské pláni 1344/57, Praha 6, 169 00 tel: 603 513 044 email: info@dvere.com IČ: 27427447 DIČ: CZ27427447

Zpracování osobních údajů


web design PureHTML

nejprodávanější

přihlásit se

užitečné odkazy