Na našem webu naleznete
Dveře Sapeli

V současnosti je SAPELI ryze českou firmou, která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných a profilovaných, zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, bezpečnostní, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn. Dveře SAPELI naleznete v interiérech od běžných bytových prostor, přes hotelové, školní nebo administrativní prostory až po budovu Parlamentu České republiky. Výrobky firmy SAPELI jsou vyráběny v různých evropských normách a mají své pevné místo na trzích Čech a Moravy, Slovenska, Polska, Maďarska a dalších okolních států v rámci Evropské unie.

Sapeli předkládá opravdu bohatou nabídku modelů dveří, jejich povrchových úprav, technických řešení, dveří pro speciální použití s různými speciálními úpravami (v tom se Sapeli nevyrovná dnes již ani žádný zahraniční výrobce). Kvalita a kontrola kvality dveří je špičková.

Dveře Loprais


Dveře firmy LOPRAIS prochází ve výrobě mnoha fázemi, obrábění masivního dřeva při použití nejmodernějších strojů, včetně CNC. Důležitou fází výroby, na niž je kladen velký důraz, je povrchová úprava.
Vchodové dveře jsou vyráběny z masivního dřeva smrk, dub, meranti, lepeného do třívrstvých lamel. Standardní dveře jsou z lamel 52 mm, dveře Luxus jsou vyrobeny z profilu 68 mm.
Dveře jsou standardně vybaveny izolačními dvojskly, povrchovou úpravou vodou ředitelnými barvami v široké škále odstínů lazurovaných barev nebo dle RAL.
Strojní vybavení firmy moderními stroji jak číslicově řízené tak počítačem řízené CNC obráběcí centrum, které je schopno vyrobit vše, co dokážeme naprogramovat, od všech druhů dveří, oken rovných tak tvarových nebo kruhových.
Všechny výrobky jsou projektovány v AUTOCADu a přeneseny do CNC.
Dnes má firma 25 zaměstnanců.
Z důvodů kvality si veškeré dřevěné polotovary vyrábí firma sama.

Bezpečnostní dveře Bedex


Cílem výrobků BEDEX je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek a servis, odpovídající nárokům na bezpečí, komfort a tomu odpovídající cenu. Filozofii značky BEDEX nejlépe vystihuje její slogan: „Bezpečí není luxus !“
Bezpečnostní dveře BEDEX  jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních Trumpf a jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců. Do konstrukce jsou zabudovávány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních.

Jednou z hlavních předností dveří BEDEX je oblast zámku. Jsou zde využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných výrobců. Tyto jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Typy a rozdíly mezi jednotlivými zámky ve dveřích BEDEX a zámky používanými jinými výrobci bezpečnostních dveří, objasní odborníci přímo ve výrobě, případně u prodejce.

Vlastní výroba dveří je rychlá. Od podpisu kontraktu jsou standardní výrobky dodávány do 14 dnů, složitější atypické výrobky maximálně do 4 týdnů.
V červnu roku 2004 byla společnost MRB (výrobce značky Bedex) úspěšně certifikována firmou ITC Zlín, a.s. dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Dveře Lualdi

Unikátní, originální a vysoce moderní dveře Lualdi od italského výrobce jsou navrhovány předními italskými návrháři.

Jednotlivé modelové řady mají originální tvary a umožňují výběr z několika odstínů barev, dýh, skel. Unikátní a špičkově moderní modely dveří Lualdi jsou vhodné do bytů i kanceláří, nekomformní řešení otevírání dveří otevírají nové dimenze pojetí dveří v prostoru jako takových. Každá řada dveří má svou specialitu a je zcela originální, s každou řadou jde výrobce vždy o krok vpřed před konkurenci, dá se říci, že je nyní o několik kroků vpřed před většinou výrobců po designové stránce,  přes nápaditost řešení způsobu otevírání dveří či provedení zárubní po kvalitu dveří.

 

V posledních letech je firma Lualdi velice úspěšná v prodeji dveří na Miami. V Americe mají lidé trochu odlišný vkus a používají se různá alternativní řešení interiérů. Firma Lualdi pojímá řešení interiérů opravdu osobitým způsobem a ve spojení s požadavky náročných klientů přichází na nevídané designy a technická řešení.

Můžete se sami přesvědšit prohlídkou  katalogu novinek a katalogu Americká kolekce

 

 

Bezpečnostní dveře Ferwall

Dovážíme, prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře Ferwall. . Nabízí se výběr z nezpočetného množství plášťů dveří i variant technických - zateplené dveře, protipožární, vnitřní, vnější, protihlukové. Montáž je snadná, i když vyžaduje zednickou úpravu - dveře mají vždy svou vlastní ocelovou dvoudínou zárubeň.

 

 

Vnitřní dveře Ferrero Legno

 

 

Jedná se o předního italského výrobce dveří, který se soustřeďuje jak na kvalitu dveří, tak na jejich cenu. Nabízí širokou škálu povrchových úprav dveří, laminátové povrchy, dýhované, lakované a dýhované i lakované s vysokým leskem. Nabízí několik modelů zárubní. Společnost FerreroLegno vyrábí kvalitní designové interiérové dveře, k jejich výrobě používá nejmodernější technologie. Vybrané materiály jsou mezi sebou různě kombinovány lidmi, kteří po desetiletí s nadšením vyrábí ideální bytové doplňky pro Váš domov.

 

Pouzdra pro posuvné dveře Eclisse

Jako první představila na trhu stavební pouzdra pro posuvné dveře roku 1989 italská společnost ECLISSE s.r.l., která díky mnohaletým zkušenostem a neustálému vývoji výrobní technologie nabízí výrobky z kvalitních materiálů. Stále více projektantů, architektů a zákazníků volí přednosti posuvných dveří a stále více z nich upřednostňuje kvalitu pouzder ECLISSE.

 

Pouzdra pro posuvné dveře JAP

Společnost J.A.P. vznikla roku 1991 a sídlí v Přerově. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí stahovací schodiště , interiérová a exteriérová točitá schodiště, interiérová segmentová schodiště , stavební pouzdra JAP pro zasouvací dveře, požární a zateplené uzávěry. Svoji obchodní politiku směřuje především za hranice České republiky, ale v posledních letech stále více zakotvuje i na trhu českém.

 


Přidáno: 16.4. 1999

Dvere.com - Antrea s. r. o. Prodejna: Velvarská 33, Praha 6, 160 00 Sídlo firmy: Na Břevnovské pláni 1344/57, Praha 6, 169 00 tel: 603 513 044 email: info@dvere.com IČ: 27427447 DIČ: CZ27427447

Zpracování osobních údajů


web design PureHTML

přihlásit se

užitečné odkazy